Merkez Fermuar

Hakkımızda

Merkez Fermuar Hakkında

Merkez Fermuar olarak biz, resmi olarak 2015 yılından bugüne zip markası bayisi olarak müşterilerimize en kaliteli fermuar üretimi hizmeti sunmaktayız. Bilindiği gibi fermuarların en önemli özellikleri kullanışlı ve dayanıklı olmalarıdır. Her türlü fiziksel darbelere ve sert kullanıma karşı bozulmamalıdır. Bu yüzden yalnızca kaliteli ürünleri üretebilen, dayanıklılık sertifikasına sahip firmalara güvenmeniz gerekmektedir. Bu konuda yıllardan beri artan tecrübemizle müşterilerimize en kaliteli fermuar hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye’nin her yerine hizmet verdiğimiz gibi ihracata uygun üretimde bulunmaktayız. Dipli, açık uçlu, çift yönlü ve üstü açık fermuar modelleri başta olmak üzere tüm fermuar modellerinin üretimini gerçekleştirdiğimiz tesisimizde ihtiyacınıza en uygun çözümleri sunmaktayız.
Toptan olarak fermuar satın aldığınızda, fermuar fiyatlarını belirleyen en önemli özelliklerden birisi fermuar çeşitleridir. Metal fermuar, kemik fermuar ve spiral fermuar modelleri başta olmak üzere diğer tüm fermuar modellerini en uygun fiyata müşterilerimize temin etmekteyiz.

Zip and leather repairing equipment on the table.
Zip and leather repairing equipment on the table.
Zip and leather repairing equipment on the table.

Misyonumuz – Vizyonumuz

Sektörün öncü firmalarından birisi olarak biz, fiilen 15 yıllık kariyerimizle ve son teknoloji makinelerimizle sizlere en dayanıklı ürünleri sunmaktayız. Uygun fiyat ve yüksek müşteri memnuniyetini ön plana aldığımız firmamız, resmi olarak 2015 yılından beridir İstanbul Bayrampaşa merkezli hizmet sunmaktadır. Tüm Türkiye’ye ürünlerimizi sunduğumuz gibi yurt dışına da ihracata uygun ürünler üretmekteyiz. Aynı zamanda her türlü fermuar çeşidinin üretimi, firmaya özel fermuar üretimi ve ucuz fermuar üretimi ile de sektördeki fiyat patlamasını kontrol altına almak en önemli misyonlarımızdan birkaçıdır. Bu sayede hem rekabeti korumayı hem de müşterilerimizin mağdur olmamasını hedeflemekteyiz.
Ürünlerimiz, kalitelerini tescillendirmek için sgs ve ekoteks testlerine tabi tutulmuş ve bu testleri başarıyla geçmiştir. Yani ürünlerimiz yanma, yırtılma gibi fiziksel darbelere karşı standartlarının üzeri seviyesindedir. Bu da ürünlerimizi diğer ürünlerden daha kaliteli yapmaktadır. Ürünlerimiz, kaliteli olduğu kadar uygun fiyata da sahip olduğu için sektörde bizi öncü firmalardan birisi haline getirmiştir. Fiyat/kalite oranını en iyi biçimde dengede tutarak müşteri memnuniyetinin en yüksek seviyede olmasını sağlamak en önemli vizyonlarımızdan birisidir.

Neden Merkez Fermuar?

  • Çünkü biz, yılların tecrübesiyle müşteri memnuniyetini harmanlamayı bilen bir firmayız.
  • Çünkü biz, kaliteli ürün imal ettiğimiz gibi aynı zamanda ürünlerimizin fiyatını da Pazar fiyatına uygun sunmaktayız.
  • Çünkü biz, son teknoloji ürünü makinelerimizle yaptığımız işin hakkını vermekteyiz.
  • Çünkü biz, merdiven altı firmalar gibi dayanıklılığı düşük ürünlerden ziyade dayanıklılığı test edilmiş ve onaylanmış ürünler üretiyoruz.
  • Çünkü biz, 15 seneden uzun süredir babadan oğula geçen tecrübeyi ustalıkla buluşturuyoruz.
  • Çünkü biz, müşteriye özel fermuarlar üretmekle kalmayıp, geniş renk ve çeşit seçeneği de sunmaktayız. Elciğe basılan firma isminiz ve logonuzla yalnızca size ait olduğunu tescillendirebileceğiniz fermuar modelleriyle ihtiyacınızı en iyi biçimde karşılayabilirsiniz.

Eğer siz de ihtiyacınıza uygun çözümler istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Kuruluşumuz: SYS Matbaa

Firmanızın iyi bir tanıtıma ihtiyacı varsa bunu en iyi görsel materyaller yoluyla yaparsınız. Bu kimi zaman bir TV reklamı, kimi zamansa bir broşür, afiş ya da katalog olur. Eğer siz de katalog, broşür, afiş, kutu, magnet, kartvizit, karton çanta, etiket ya da ambalaj üzerine ihtiyaçlarınız için en uygun fiyata en iyi hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz!

Yapılan tasarım ne kadar iyi olursa işinizde istediğiniz başarıyı da o kadar iyi elde edersiniz. Tasarımınız, sizin asıl imajınızla doğru orantılı olarak değişir. İşte tam bu noktada sizin için biz devreye girerek size en uygun ve firmanızı en iyi biçimde yansıtacak tasarımları sizin için hazırlıyoruz.

Katalog basımından örnek verecek olursak, ürünlerinizin hem kolay bir biçimde hem de ucuz fiyatlarla tanıtımını yapmak için en ideal hizmetlerden birisidir. Ayrıca katalog, firmanızın genel hatlarını tanıttığı için tasarımı ve içeriği konusunda çok titiz olunmalıdır. İlk izlenimde müşterilerinize aradığı hizmeti vaat edebilirseniz istediğiniz iş performansını çok kolay bir şekilde elde edebilirsiniz. Yalnızca adet, boyut, sayfa sayısı, iç sayfa kağıdı ve gramajı, kapak kağıdı ve gramajı, varak baskı seçimi gibi kriterlerinizi belirtmeniz gerekmektedir.

Bunun yanı sıra SYS Matbaa&Etiket olarak kutu basımı konusunda da piyasadaki en iyi hizmeti siz müşterilerimize sunmaktayız. Firmanıza en uygun tasarımı belirlemek, imajınızı ve kalitenizi en iyi biçimde yansıtacaktır. Bu konuda tasarım aşaması çok önemlidir. 16 kişilik grafik departmanımız ile istediğiniz tasarımını sizin için en kaliteli bir biçimde üreteceğimizden şüpheniz olmasın.

Yalnızca istediğiniz ürünü bize bildirin ve gerisini işin uzmanlarına bırakın. Yıllardan beri işimizi en iyi biçimde yapıyoruz ve referanslarımız bu konudaki en büyük kanıtımızdır. Sektörünüzde iz bırakan olmak için yapmanız gereken yalnızca bizimle iletişime geçerek hizmetin detayları hakkında bilgi sahibi olarak size en uygun hizmeti satın almaktır. Biz, iletişimin önemine çok dikkat eden bir firmayız ve bu konuda en az almak istediğiniz ürünün kriterleri kadar hassasız. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek adına lütfen bağlantıya göz atın.